پیغام خطا

Deprecated function: Array and string offset access syntax with curly braces is deprecated in include_once() (line 20 of /home/shadiaghili/src/includes/file.phar.inc).

صافی و احیای مو

صافی و احیای مو

صافی و احیای مو

با نگاهی به پیشرفت روزافزون مواد و لاین‌های متفاوت زیبایی متوجه می‌شویم که بوتاکس جدیدترین نوع صافی در دنیای مدرن به حساب می‌آید که برتری‌های بسیاری نسبت به مواد مورد استفاده در گذشته دارد.

به طور مثال فرمالید کراتینه‌ها در فرمولاسیون بوتاکس حذف شده، سایل افکت ریزش به هیچ شکل مشاهده نمی‌شود، قرنطینه‌های چند روزه در پروسه کاری نیست و تمام کار صافی در یک روز به انجام می‌رسد. بوتاکس را می‌توان با اطمینان روی موهای آسیب دیده انجام داد و نگران قطع شدن مو نبود. این روش برای صافی صد در صدی ژاپنی به بهترین شکل می‌باشد.

همانطور که تخصص استفاده از مواد، عامل مهم در کار صافی مو است، پرسنل ما با آموزش‌های تخصصی و کامل و سابقه‌ی چهار ساله در این لاین، با بهترین مواد صافی و بهترین احیاء در خدمت مشتریان گرامی هستند.

در سالن شادی عقیلی، خدمات بوتاکس علاوه بر احیاء، صافی صد در صد ارائه می‌کند و با آرگان تراپی همراه است.

آنچه در اتاق بوتاکس ما اتفاق می‌افتد، قابل تعمیم به سالن‌های دیگر نیست.

دوستان همیشه همراه اطلاع دارند که در سالن‌ خانم عقیلی در سالیان گذشته خدمات صافی با انواع کراتینه‌ها انجام می‌گرفت که با اضافه شدن بوتاکس به این لاین، معایب کراتینه‌ها حذف و به نتایج بهتری رسیدیم.

از آنجا که همیشه و همواره سلامت و زیبایی موهای شما عزیزان برای ما در اولویت قرار دارد، کراتینه‌ها از لاین صافی تیم شادی عقیلی حذف و بوتاکس جایگزین آن شد.

همراهان عزیز ما این اطمینان را دارند که به محض وارد شدن مواد بهتر به این لاین و اثبات مزایا و کاربردی بودن آن، تیم شادی عقیلی با افتخار از به‌روزترین مواد و مطمئن‌ترین روش برای سلامت و زیبایی موی شما عزیزان استفاده خواهد کرد.

خدمات صافی و احیای بوتاکس در اتاق کاملاً مجزا و با امکانات کاملاً تخصصی درخور مشتریان عزیزمان انجام می‌گیرد.

با توجه به اوضاع اقتصادی کشور و برای احترام به مشتریان عزیزمان، در دو سال اخیر خدمات بوتاکس سالن شادی عقیلی هیچ گونه افزایش قیمتی نداشته و در خدمت شما عزیزان می‌باشد.

صفحه‌ها