اکستنشن مو

اکستنشن مو

اکستنشن مو

اکستنشن مو؛ راهی سریع و آسان برای داشتن موهای بلند

اکستنشن یک راه کاملا طبیعی و زیبا است که شما می‌توانید با استفاده از آن در هر زمان که بخواهید موهایی بلند و زیبا داشته باشید. خیلی از افراد این دغدغه را دارند که موهایشان رشد و حجم کمی دارد و همیشه این آرزو را داشتند که موهایی بلند و حجیم و مرتب داشته باشند، برای همین اکستنشن مو یک اتفاق جذاب برای این افراد است چرا که می‌توانند با این روش موهایی طبیعی و زیبا به‌اندازه دلخواه خود داشته باشند.

ما در سالن زیبایی شادی عقیلی، تیم هنرمندی داریم که با استفاده از روش جدید اکستنشن و مواد باکیفیت، موهایی بلند، طبیعی و بدون هیچ آسیبی برای شما خلق می‌کنند.

نتیجه طبیعی و بدون هیچ آسیبی با اکستنشن مو شادی عقیلی

همیشه سلامت و رضایت مشتری برای ما بالاترین ارزش را دارد. تمامی خدمات اکستنشن مو در سالن ما به بهترین شکل ممکن و توسط یک تیم حرفه‌ای انجام می‌گیرد. هنرمندان ما برای اینکه شما یک موهایی طبیعی و سالم داشته باشید از بهترین مواد و تکنیک‌ها استفاده می‌کنند. شعار ما علم، هنر و اخلاق است و برای اینکه همیشه با علم به‌روز خدمات انجام شود، تیم ما دائماً در حال به‌روزرسانی اطلاعات خود در زمینه اکستنشن مو هستند.

جدیدترین روش انجام اکستنشن روش میکرو لیزر است که تیم ما با تسلط کامل بر این تکنیک، خدمات اکستنشن مو را بدون هیچ آسیبی به موهای طبیعی شما انجام می‌دهند. روش اکستنشن میکرو لیزر هیچ‌کدام از مشکلات تکنیک‌های قدیمی‌تر اکستنشن مثل ریزش مو مخصوصاً ریزش سکه‌ای، احساس فشار، کشش مو و همچنین غیرطبیعی بودن را ندارد و در عین زیبایی به موهای فرد آسیب نمی‌رساند!

اکستنشن حرفه‌ای مو در سالن زیبایی شادی عقیلی

اکستنشن مو یک روش است که به شما اجازه می‌دهد طول و حجم موهای خود را به‌صورت موقت یا دائمی افزایش دهید. این فناوری پرطرف‌دار در طول سال‌ها به‌عنوان یک راه‌حل موثر برای زیبایی و تغییر ظاهر موها مورداستفاده قرار گرفته است.

اکستنشن به دو صورت انجام می‌شود:

  • اکستنشن موی طبیعی: در این روش از موهای طبیعی انسان استفاده می‌شود و همانند موهای طبیعی انسان قابلیت شستشو، رنگساژ و استفاده از وسایل حرارتی را دارد.

  • اکستنشن موی مصنوعی: برای روش مصنوعی از موهای غیرطبیعی که از جنس پلاستیک و یا فیبرهای ظریف مصنوعی هستند استفاده می‌شود که در این روش شما نمی‌توانید از وسایل حرارتی استفاده کنید چرا که تماس این وسایل با موها سبب شده که موها تغییر حالت داده و زیبایی خود را از دست بدهند.

هنرمندان حرفه‌ای تیم اکستنشن مو سالن شادی عقیلی، باتوجه‌به درخواست و سلیقه شما مشتریان عزیز آماده پیاده‌سازی هر روش اکستنشن به بهترین شکل ممکن بر روی موهای شما عزیزان هستند.

انتخاب با شما اجرای حرفه‌ای و خلق موهای زیبا با ما

اکستنشن مو، راهی سحرآمیز برای تحقق رویای داشتن موهای طبیعی و زیبا است. با استفاده از این تکنیک، موهایتان را به یک سطح جدید از زیبایی با اندازه و حجم دلخواه می‌رسانید. قطعا به دنبال ظاهری فوق‌العاده جذاب و متفاوت هستید؟ اکستنشن مو، با بهره‌گیری از جنس‌های باکیفیت و تکنیک‌های پیشرفته، به موهایتان حجم، ضخامت و طولی دلخواه می‌بخشد. این فرصت برای داشتن موهایی خیره‌کننده و زیبا است، به‌طوری‌که هر بار با دیدار شما، همه جذب زیبایی موهایتان می‌شوند. با اکستنشن مو، لحظاتی بی‌نظیر و جذابیت منحصربه‌فرد را تجربه خواهید کرد. شما بدون داشتن دغدغه رشد طولانی‌مدت، همین حالا به جذابیت و زیبایی موهای خود برسید. بدون شک اکستنشن مو، جادویی است که زیبایی شما را به بالاترین سطح خواهد رساند.

با انتخاب سالن زیبایی شادی عقیلی برای انجام خدمات اکستنشن مو، شما موهایی سالم، زیبا و مطابق با سلیقه دلخواه خود خواهید داشت.

شیرین عقیلی

صفحه‌ها