اسکالپ سر

اسکالپ سر

اسکالپ سر

اسکالپ میکروپیگمنتیشن یا مخفف ان اسکالپ یک تکنیک عالی برای رفع تصویر نامناسب کم پشتی مو و پر کردن نواحی خالی سر که دچار ریزش شدید مو هستند می باشد.

در تصویر بالا تفاوت دو نیمه سر را قبل و بعد از اجرای میکرو اسکالپ مشاهده می کنید.

همینطور در تصویر دیگری که در بالا امده پوشش کم پشتی شقیقه ها را با کمک تکنیک اسکالپ مشاهده می کنید.

خدمات تخصصی اسکالپ سر در سالن زیبایی شادی عقیلی

مو همیشه یک مورد تأثیرگذار در چهره است. اما گاهی اوقات به دلایل زیادی افراد دچار ریزش مو شده و در نواحی مختلف به‌صورت واضح کم پشتی موهایشان نمایان می‌شود که خب این مورد می‌تواند تأثیرات منفی در ظاهر فرد ایجاد کند. روش‌های مختلفی از جمله کاشت مو برای رفع این مشکل وجود دارد که به دلیل قیمت بالایی که دارند افراد کمی می‌توانند این کار را انجام دهند. اما یک راه‌حل بهتر با قیمت مناسب‌تر به اسم اسکالپ سر می‌تواند جایگزین مناسبی برای کاشت مو باشد.

در روش اسکالپ با استفاده از سوزن‌های نازک، رنگ‌دانه‌های متناسب با رنگ مو، به پوست سر تزریق می‌کنند. با این روش جاهای خالی مو کاملاً پوشانده می‌شوند. اسکالپ سر یکی از روش‌های کاملاً تخصصی است که باید حتماً توسط یک فرد ماهر در این زمینه انجام شود. تیم متخصص شادی عقیلی با داشتن علم و مهارت بالا در این زمینه و با بهره‌گیری از بهترین مواد مصرفی، برای داشتن نتیجه عالی، تمام تلاش خود را به کار می‌برند.

بهبود ظاهر موها با خدمات تخصصی اسکالپ در سالن شادی عقیلی

سالن زیبایی شادی عقیلی با استفاده از تکنیک‌های پیشرفته و تجهیزات حرفه‌ای، اسکالپ سر را بهترین شکل ممکن برای شما انجام می‌دهد. متخصصان ماهر و باتجربه در سالن زیبایی ما، با دقت و به‌کارگیری حرفه‌ای‌ترین روش‌ها، نواحی خالی سر شما را با استفاده از بهترین مواد به نحو احسن پوشش می‌دهند که باعث می‌شود موهای شما به طور طبیعی پرحجم به نظر برسند.

فواید انجام اسکالپ سر

استفاده از اسکالپ سر دارای فواید بسیاری است که در ادامه به چند مورد از آنها اشاره کرده‌ایم:

  • پر کردن نواحی خالی سر: با استفاده از اسکالپ سر، می‌توان نواحی خالی و کم پشت سر را پر کرد تا موها طبیعی و پرحجم به نظر برسند.

  • بهبود ظاهر و طراحی صورت: با پر کردن نواحی خالی سر و کم پشتی مو، ظاهر و طراحی صورت بهبود می‌یابد و چهره شما زیباتر می‌شود.

  • ایجاد اعتمادبه‌نفس: داشتن موهای پرحجم و زیبا باعث افزایش اعتمادبه‌نفس شما می‌شود و تأثیر شگفت‌انگیزی در نوع ارتباط با دیگران ایجاد می‌کند.

بهترین انتخاب برای ظاهر موهای شما

همان‌طور که می‌دانید انجام تکنیک اسکالپ نیاز به داشتن تخصص بالا در این زمینه است، به همین خاطر به یاد داشته باشید حتما یک شخص مناسب را برای انجام این خدمات انتخاب کنید. سالن شادی عقیلی با داشتن رزومه درخشان ۱۵ساله در زمینه انجام تخصصی خدمات زیبایی این افتخار را دارد که برای انجام این حرفه در کنار شما عزیزان باشد.

در سالن زیبایی شادی عقیلی، یک تیم حرفه‌ای در زمینه اسکالپ سر آماده است تا به موهای شما جلوه‌ای زیبا و طبیعی ببخشد. اعضای این تیم، با داشتن تخصص و تجربه فراوان و با استفاده از حرفه‌ای‌ترین روش‌ها، با دقت زیاد نواحی خالی سر و کم مو را پر کرده و موهای شما را به شکل جذابی تبدیل می‌کنند. با اعتماد به تیم حرفه‌ای اسکالپ سر در سالن زیبایی شادی عقیلی، شما به خدماتی بی‌نظیر دست خواهید یافت که زیبایی و جذابیت شما را به سطح بالاتری خواهد رساند.

همراه شما در هر لحظه هستیم

قطعاً انجام چنین تکنیکی مخصوصا برای اولین‌بار کمی استرس برانگیز است و برای شما کلی سؤال به وجود می‌آورد، اما نگران نباشید متخصصان ما قبل انجام این کار به شما عزیزان مشاوره می‌دهند تا بتوانید با دید بهتر تصمیم‌گیری کنید. اگر هر سوالی برای این موضوع داشتید حتماً از تیم حرفه‌ای ما بپرسید تا بدون هیچ استرس و ابهامی بهترین تصمیم را بگیرید و نظاره‌گر یک نتیجه شگفت‌انگیز باشید.

شیرین عقیلی
شیرین عقیلی
شیرین عقیلی
اکستنشن مو